Lut 08 2020

Kupujemy foremki silikonowe

Published by at 9:29 am under Akcesoria kuchenne

Od jakiegoś już czasu foremki silikonowe do pieczenia przeżywają swój renesans. Jest to też związane z ogólnoświatowymi trendami, jakie są niezwykle popularne w cukiernictwie. Dziś tradycyjne blaszane i metalowe formy do pieczenia zastępowane są nowoczesnymi zamiennikami, a tu na prowadzenie wysuwają się foremki silikonowe.

Zalety foremek silikonowych

Wśród wielu niekwestionowanych zalet foremek silikonowych należy wspomnieć o ich bardzo dużej elastyczność i to zarówno pod względem samego tworzywa, jak i nawet dostępnego wzornictwa. Tego typu foremki z silikonu cechują się bardzo wysoką tolerancją temperaturową, bo foremki profesjonalne mogą być stosowane w zakresie temperatur od -60 stopni Celsjusza do nawet +230 stopni Celsjusza. To wszystko sprawia, że są one bardzo odporne, a przy tym też łatwe w czyszczeniu, może je nawet myć w zmywarce.

Szerokie spektrum zastosowań foremek silikonowych

Producenci profesjonalnych foremek silikonowych prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych wzorów, a wszystko po to, by proponować nowoczesne rozwiązanie. Wśród wiodących firm produkujących foremki silikonowe należy wspomnieć o Silikomart i Pavoni, które dostosowują swoje produkty do indywidualnych potrzeb klientów.

Możliwość komentowania Kupujemy foremki silikonowe została wyłączona